Výlet s partnerskou školou

V rámci zahraniční spolupráce se dnes uskutečnilo každoroční společné setkání českých a německých žáků z partnerské školy z Plössbergu. Jedná se o dlouholetou tradici, kterou jsme ani letošní rok nemohli vynechat. Tentokrát jsme naplánovali společný výlet do Mariánských Lázní. Žáci 5. ročníku v krátkosti pohovořili v německém jazyce o Mariánských Lázních. Následně pracovali všichni ve skupinkách, kdy měli společně vyluštit křížovku. Jelikož nám počasí přálo, navštívili jsme společně Krakonoše, park miniatur a následně jsme si udělali procházku do centra, kde na všechny čekala sladká odměna v podobě typické lázeňské oplatky. Děti si též mohly zakoupit nějaký suvenýr, čehož někteří rádi využili. Všem žákům se výlet líbil a už se moc těšíme na další společné zážitky! :)

P. Topitschová

L. Topitschová