BŘEZEN u BERUŠEK

Berušky si v tomto měsíci vyrobily prostírání pro DOBROU CHUŤ na snídani, oběd nebo večeři z čajových sáčků a vyráběly si i masku berušky na karneval s panem Pohodou. Fotka i s jinými maskami se pak nepovedla - škoda, protože masky byly nádherné. Také nás navštívil pan Bobál a vyprávěl nám, jak se snaží zachraňovat zvířátka - poraněná i zatoulaná. Lištička, se kterou k nám přišel, byla nádherná. Škoda, že jsem zapomněla fotoaparát doma, když u nás byli dva černoši z Konga. Ti nám vyprávěli o životě u nich, odpovídali dětem na všetečné otázky. Věděli jste třeba, že jejich štědrovečerní jídlo je krokodýl a že prý chutná jako naše hovězí? Děti naučili písničku, taneček a děti si mohly i zabubnovat na pravé africké bubny. S dětmi, které navštěvují můj kroužek Sportovec, jsme byli na bowlingu. Musím říct, že všem dětem se dařilo, protože nikdo neodešel s nulou.  Březen byl sice velice krátký, ale myslím, že děti si těch pár dnů velice užily.

Všem dětem a hlavně BERUŠKÁM přeji hezké volné dny. Doufám, že si pilně opakují to, co už umí! Aby nikdo nezapomněl číst, psát a počítat. Na všechny moc myslím a těším se na setkání. Kdyby Berušky chtěly, tak mi můžou napsat. Vaše vychovatelka Alena.

AW