PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ PO ČR

Tak tu máme konec prázdnin a hurááá do školy ;-) tedy konec "Prázdninového putování".

Během posledních 14 dní v srpnu jste mě opravdu zahrnuli svými příspěvky tak, že jsme mapu ČR úplně zahltili.

Všem, kteří se do "Prázdninového putování" zapojili, velice děkuji.

Některá místa byla navštívena vícekrát. Jak se mapa postupně zaplňovala, fotky již nebylo kam umístit. Berte, prosím, ohled na to, že ne všechna místa jsou tedy označena přesně a fotky jsou nalepeny mimo mapu.

Ještě jednou VÁM VŠEM děkuji za spolupráci, získala jsem spousty inspirací na výlety a nových informací o různým místech, která jsem již navštívila. Doufám, že i ostatní načerpají inspiraci, až si mapu prohlédnou ;-)

Přeji příjemný školní rok a už se na vás těším na společných hodinách. (Marie Maštalířská)

Během posledních školních dní si již určitě promítáte, co vše zažijete v průběhu následujících dvou měsíců. Vaše plány jsou zajisté velmi různorodé. Mnozí z vás budou cestovat, a proto jsme se rozhodli zaznamenávat místa v celé ČR, která navštívíte.
Ve škole již máme připravenou mapu ČR, do které budeme navštívená místa zaznamenávat (chodba v 1. i 2. patře pro 2. stupeň a chodba v přízemí a přístavba pro 1. stupeň).
Pokud tedy navštívíte nějaké místo v ČR a budete se chtít podělit o své zážitky, zašlete (na e-mail [email protected]) název místa, oblast - popř.nejbližší větší město (je mnoho míst se stejným názvem;-)) – a fotku. Veškeré zaslané údaje zaneseme do mapy, kterou v září uvidíte již zaplněnou.
Tak tedy přejeme krásné prázdniny a spousty nově navštívených míst.
Učitelský sbor ZŠ Hornická Tachov