Nás o Halloween Covid-19 nepřipravil!

Tento rok se na Hornické bohužel nekonala tradiční akce „Halloween" kvůli pandemii Covid-19, ale to žáky z Hornické neodradilo. Zorganizovala se proto halloweenská výzva! Žáci naší školy se nenechali odradit podzimními prázdninami a zapojili se v hojném počtu!
Zadání bylo jasné. Úkol byl vytvořit si halloweenský make-up, nebo celý kostým, vyfotit se a fotografii poslat vedení žákovského parlamentu.
Sešlo se spoustu kreativních masek, děsivých stvoření, hororových příšer, ale i umělecky pojatých kostýmů. Bylo velice obtížné z tolika fotek vybrat tři nejlepší masky, proto bylo nakonec rozhodnuto vybrat pět výherců. Ve fotogalerii posuďte sami :).

Přichází tedy očekávané vyhodnocení halloweenské výzvy.

1. místo: David Müller, Grimm Foxy, 6.A
2. místo: Vojta Vítek, Iron man, 6.C
3. místo: Anna Poskerová, posel špatných zpráv, 6.B
4. místo: Lada Pěchoučková, Karel IV., 8.A
5. místo: Natálie Hušková, čarodějka, 6.B

Výherci si vyzvednou drobnou odměnu u vchodu hlavní budovy školy od čtvrtka 5.11., v době od 10-11 hodin nebo od 13-14 hodin.

Všem výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme, že si našli chvilku kreativity a odreagování v této nelehké době.

Za žákovský parlament Mgr. Margareta Náhlovská, Bc. Klára Gažíková