MasterChef v podání 5.B

Dne 6.6. uspořádala třída 5.B v prostorách školní kuchyňky třídní kolo soutěže MasterChef.

Žáci mezi sebou soutěžili v několika týmech, ve kterých měli za úkol připravit a naservírovat pomazánku dle vlastního výběru. Všichni žáci se pustili do přípravy své pomazánky se vší vervou a prali se o titul MasterChef, jak se dalo. V této soutěži využili žáci své dosavadní zkušenosti z oblasti vaření a také se naučili vzájemné kooperace. Nutno podotknout, že se žáci zhostili svého úkolu skvěle a každá pomazánka byla vynikající, proto i výsledné rozhodování bylo velmi těžké.

O vítězné pomazánce rozhodli samotní žáci. Na základě ochutnávky jednotlivých pomazánek každého týmu vyhodnotili prostřednictvím hlasování tu nejchutnější.

Vítězný tým si právem zaslouží titul MasterChef, jelikož vytvořil hned dvě výtečné pomazánky. Za výborně odvedenou práci jim byl udělen titul MasterChef, dále zlatá medaile a sladká odměna. :)

Vítězům gratulujeme! :)

Petra Topitschová